Eko-styl? Thrift shop style!

Wciąż mała ilość ludzi ma świadomość, że na pozór w małych i niezachęcających osiedlowych lumpeksach możemy znaleźć perełki światowych marek i projektantów. Za to wszystko zapłacimy niedużo, szansa na drugą taką samą sztukę będzie znikoma, musimy jedynie uzbroić się w cierpliwość i szukać, kopać.. szukać…

W znanych second-handach znajdziemy z powodzeniem szalone, nietuzinkowe, oryginalne kroje ubrań, które aktualnie nie są dostępne w sklepach lub kosztują majątek. Jak już wcześniej była o tym mowa – między ubraniami używanymi znajdziemy ubrania zupełnie nowe – są to resztki kolekcji sklepów lub ciuchy nigdy nie noszone przez osoby, które decydują się na oddanie ich do skupu. Kupowanie w takich sklepach ubrań, to nie tylko oszczędność pieniędzy czy możliwość nabycia rzeczy niepowtarzalnych i wspaniałych, ale także pewnego rodzaju zachowanie proekologiczne! Dzięki zakupie ubrań w lumpeksie – dajemy im drugie życie. Dzięki temu nie wylądują one na wysypiskach i nie będą się rozkładały przez długie lata.

Warto także wiedzieć, że istnieją także drogie second-handy. Jest to nie lada gratka dla poszukiwaczy perełek od znanych projektantów modowych. Owszem, za płaszcz zapłacimy tu kilkadziesiąt, czy kilkaset złotych, ale jest to nic w porównaniu z ceną pierwotną, jaką byśmy musieli zapłacić za płaszcz wprost z oryginalnego butiku. Nie bójmy się polować!

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze

  Archiwa

  Kategorie

  Meta

  stiffadmin Opublikowane przez:

  Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *